Iława, Niepodległości 2

kontakt@kamienica-ilawa.pl

605 176 613

665 590 743

Przedzial cenowy Od Do

Compare Listings

Kamienica Nieruchomości i Biuro Rachunkowe jest  firmą założoną w 2010 roku.

 

Biuro Nieruchomości– dlaczego warto skorzystać?
Jeśli decydujesz się na zakup lub sprzedaż mieszkania zastanów się jak wiele możemy Ci pomóc. Załatwimy formalności związane z umową przedwstępną, przygotujemy ją aby była odpowiednia do kredytu hipotecznego, zbadamy zdolność kredytową i przygotujemy cały wniosek kredytowy do banku, w którym wynegocjujemy najlepsze warunki dla Ciebie lub twojego Kupującego. Oprócz formalności wynegocjujemy cenę. Biuro Nieruchomości gwarantuje bezpieczeństwo transakcji i posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej oraz licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami (licencjonowany zarządca i pośrednik w obrocie nieruchomościami-licencja zawodowa odpowiednio nr 19112 i 12437) W biurze dostępny jest pośrednik finansowy, który zapewni wybór najlepszego kredytu spośród 20 banków.

 

KamipenicaPro zajmie się projektowaniem wnętrza twojego mieszkania lub domu.
Biuro Rachunkowe zajmuje się kompleksową obsługą z zakresu księgowości, kadr, płac i ZUS. Zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Firmę prowadzi Edyta Paczkowska, absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu o specjalności Rachunkowość.

 

Biuro Rachunkowe Kamienica  posiada licencję nr  44876/2010 wydaną przez Ministerstwo Finansów RP na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

 

Dodatkowo biuro zajmuje się rozliczaniem dochodów uzyskanych za granicą zarówno do urzędu polskiego jak i zagranicznego.

 

Ponadto pomagamy w ubieganiu się o zasiłki rodzinne za granicą.
Zapraszam do zapoznania się z treścią zawartą w poszczególnych zakładkach strony internetowej i do skorzystania z usług firmy, ponieważ zdobyte licencje są dowodem spełnienia określonych ustawą wymogów,wiedzy i doświadczenia
FACEBOOK - LUBIĘ TO